Oktober - Ichthus is aan!

De tijd vliegt. De tweede Ichthusmaand is alweer voorbij. Het was weer een maand waarin er van alles gebeurde. Er werden tranen gelaten op kring tijdens de lifeline-avonden, er werd afgewassen bij studenten die hun ogen niet konden geloven, er werd gelachen en gedanst tijdens het Lustrumfeest. Kortom, er is weer genoeg gebeurd.  


Na alle spetterende eerste kringavonden was het afgelopen maand tijd om elkaar beter te leren kennen. Iedere kring hield lifeline-avonden, waarin kringleden om de beurt met elkaar hun levensverhaal delen. Dit om elkaar gelijk goed te leren kennen. Ook was het tijd voor visie-avond, waarbij je met elkaar nadenkt over hoe je het komende jaar kring in gaat vullen. Het waren dus hele serieuze avonden, maar tegelijk werd er veel gelachen en werd er een basis gelegd voor een mooi kringjaar. 

Ook op de woensdagavonden was het druk. Er werd gezongen en gebeden op de mini-P&P. De gemoederen liepen hoog op tijdens de borreldebatavond over ‘bijzonder onderwijs’. Na het officiële debat gingen de gesprekken en discussies gewoon door, maar wel gebroederlijk onder het genot van een lekker biertje. Borreldebatavond

De ALV was een van de kortste ALV’s sinds lange tijd. Dit bood weer ruimte om te gaan discussiëren over het lint van een van de bestuursleden, het tafelkleed en de nodige braspraktijken van h.t. Bestuur den Braanker. Na een fantastische begrotingsprestentatie van mevrouw de Fiscus is deze uiteindelijk doorgestemd, en kan zij met een gerust hart veels te veel geld gaan uitgeven. Na nog wat vragen en opmerkingen was het rond half 12 tijd om naar huis te gaan. ALV

In oktober vond ook het eerstejaarsweekend plaats met als thema 'Prinsen en Prinsessen'. Alle eerstejaars werden opgeleid door Zijne Koninklijke Hoogleden om een ware prins of prinses te worden. Kronen werden geknutseld en gedragen, tafelmanieren werden geleerd en als leden van de koninklijke familie werd er gedanst. Er kan terug gekeken worden op een mooi en verbindend weekend waarin de eerstejaars elke beter mochten leren kennen! Eerstejaarsweekend 1 Eerstejaarsweekend 2

Ook voor ons bestuur was er een hoogtepunt afgelopen maand: de COBO! Besturen uit het hele land reisden af naar het mooie U... om bestuur den Braanker van harte toe te spreken en toe te drinken. De avond werd afgesloten met een spetterend lustrumfeest. Lustrumfeest

En zo was er ook nog de missie-avond, waarin we ons geloof handen en voeten mochten geven en echt de ander mochten dienen. Er werd bij random studenthuizen aangebeld om vervolgens aan te bieden om te helpen afwassen. Dit leverden veel verbaasde gezichten en mooie gesprekken tijdens de afwas op. 

Kortom, er is weer veel gebeurd. Ichthus is aan voor dit jaar!

Nieuws

 • Februari: Feest!

  De maand februari stond geheel in het teken van het Lustrum. Er werden dan ook een groot aantal activiteiten georganiseerd door de Lustrumcie zodat er elke week voor iedereen wat te doen was.  In dit artikel dus een kleine greep uit een tal van activiteiten. 

  Na de maand af te hebben getrapt met een ZoKo, was er op dinsdag een jaarlagenavond. Door...

 • Januari: New year, new home!

  Jaja, 2020 begon met een enorme verandering... Namelijk de verhuizing naar de nieuwe huurlocatie Dijckzigt én naar de donderdag. De ingebruikname van Dijckzigt werd uitbundig gevierd met een rode loper, dansjes voor de maaltijd en een fantastisch bestuurscadeau; de tafelvoetbaltafel. Ook werd er tijdens de jaaropening zoals gebruikelijk een P&P gehouden...

 • November: Ichthus gaat verhuizen!

  De vereniging heeft in november niet stilgestaan. Van dankdag tot een Open Mic avond, van een nieuwe locatie tot aan de retraite, er is weer veel gebeurd!  

  Zo begon de maand met een BOCS sing-in in de Jeruzalemkerk op dankdag waarop we met andere christelijke studenten uit Utrecht God hebben mogen loven en prijzen. Na afloop was er een gezellige...

 • Oktober - Ichthus is aan!

  De tijd vliegt. De tweede Ichthusmaand is alweer voorbij. Het was weer een maand waarin er van alles gebeurde. Er werden tranen gelaten op kring tijdens de lifeline-avonden, er werd afgewassen bij studenten die hun ogen niet konden geloven, er werd gelachen en gedanst tijdens het Lustrumfeest. Kortom, er is weer genoeg gebeurd.  

 • September: Een vliegende start!

  Ja, daar staan we dan. Aan het begin van een jaar dat je mee moet maken. Het 12e lustrumjaar waarin het zestigjarig bestaan van onze vereniging uitbundig gevierd zal worden onder het thema ‘Living the dream’. Het jaar is grootst begonnen met tal van activiteiten, waar menig Ichthiaan zich heeft kunnen amuseren.  

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­